Atrakcje w Jarosławcu – Co robić i co zwiedzać

Znalazłeś nocleg w Jarosławcu i zastanawiasz się jak maksymalnie wykorzystać czas spędzony na upragnionych wakacjach? Zobacz jakie atrakcje w Jarosławcu polecamy i zainspiruj się 💖

Aquapark Panorama Morska

Aquapark Panorama Morska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych atrakcji w Jarosławcu. Jest to najnowocześniejszy i największy kompleks basenów w Polsce, które łącznie mają 1700 m² powierzchni. Baseny posiadają podgrzewaną wodę, a do wyboru jest 6 zjeżdżalni różnego rodzaju. Najpopularniejszym basenem jest ten ze sztucznymi falami i gejzerami. Dodatkowo można skorzystać z hydromasażu, masażu karku i wielu innych atrakcji.

Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu

Kraina Motyli i Kraina Papug

Kraina Motyli i Kraina Papug znajdują się przy ulicy Spacerowej 3a. W jednym miejscu możesz podziwiać różne gatunki pięknych motyli z całego świata, a w drugim różnorodne papugi, które żyją luzem w odpowiedniej hali. Jest to dobra atrakcja dla dzieci, które będą miały frajdę jak motyl czy papuga usiądzie na ramieniu.

Kraina Motyli w Jarosławcu

Stok narciarski

Tak, nadal piszemy o morzu. Kolejną ciekawą i unikalną atrakcją w Jarosławcu jest całoroczny, sztuczny stok narciarski w ośrodku wypoczynkowym Albatros. Jest to miejsce dla osób, które chcą się nauczyć jeździć lub dla doświadczonych wyjadaczy, którzy chcą zrobić formę przez sezonem zimowym.

Stok narciarski w Jarosławcu

Latarnia Morska

Latarnia Morska w Jarosławcu jest ciekawym zabytkiem, wybudowanym w 1838 roku. Budowla jest wysoka na 33 metry i jest dostępna dla zwiedzających turystów, zatem warto odwiedzić tę miejscówkę, aby porobić ładne zdjęcie ze szczytu latarni. Warto tutaj wspomnieć, że wstęp jest płatny.

Latarnia morska w Jarosławcu

Inne atrakcje w Jarosławcu


Jeszcze nie znalazłeś noclegu? Poszukaj na Przymorzu.pl