pexels-yan-krukov-4668987

Gdzie zrealizować bon turystyczny nad morzem

Gdzie zrealizować bon turystyczny nad morzem? Komu przysługuje i jak otrzymać? Zobacz najważniejsze informacje na temat bonu turystycznego.

Na początku Sierpnia zeszłego roku, rząd rozpoczął program wsparcia dla turystyki w czasie kryzysu epidemiologicznego. Od tego czasu możesz uzyskać specjalny bon, którym można opłacić nocleg u zarejestrowanego przedsiębiorcy turystycznego.

Gdzie zrealizować bon 500+ ? Zobacz listę miejsc gdzie zrealizować bon turystyczny nad morzem.

Bon turystyczny – komu przysługuje?

Każda rodzina z dziećmi do 18 roku życia może otrzymać jednorazowy bon turystyczny, a dodatkowo każde dziecko z orzeczeniem niepełnosprawności może otrzymać kolejne 500 zł.

Jak odebrać bon turystyczny?

Aby odebrać swój bon, musisz zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). System przypomina ten używany przy programie 500+. Należy zaznaczyć, że bon należy użyć do końca marca 2022 roku

Lista miejsc gdzie wykorzystać bon turystyczny nad morzem

Gdy już otrzymasz swój bon 500+, należy go dobrze wykorzystać.

W portalu Przymorzu.pl znajduje się ponad 200 noclegów, które akceptują bon turystyczny nad morzem. Zachęcamy do zapoznania się z tą listą i wybrania obiektu, który będzie spełniał Państwa oczekiwania.

Bon turystyczny Władysławowo

Władysławowo jest popularnym kurortem wśród turystów, których przyciąga piękna plaża i liczne atrakcje.

Płacąc bonem, za oszczędzone pieniądze warto zabrać dzieci do Domu do góry nogami, Lunaparku Sowiński albo zaczerpnąć historycznej wiedzy w Średniowiecznej Osadzie.

Bon turystyczny Władysławowo – Miejsca gdzie zrealizujesz bon 500+ we Władysławowie – ZOBACZ

Bon turystyczny Rowy

Rowy to klimatyczna miejscowość położona w przy Słowińskim Parku Narodowym i jeziorze Gardno, która stale zyskuje na popularności dzięki swym licznym walorom i dobrej lokalizacji.

Bon turystyczny Rowy – Lista noclegów gdzie zrealizować bon 500+ w Rowach – SPRAWDŹ

Bon turystyczny Dąbki

Dąbki to wioska uzdrowiskowa, położona po środku Pobrzeża Słowińskiego, posiadająca wyjątkowy mikroklimat, który przyciąga turystów. W okolicy znajduje się wiele atrakcji powojennych, które warto zobaczyć będąc w Dąbkach. Do jednych z nich należą Bunkry w Bobolinie.

Bon turystyczny Dąbki – ZOBACZ

Bon turystyczny Wicie

Wicie to niewielka nadmorska wioska letniskowa położona w okolicy Darłowa. Mała popularność i atrakcyjna lokalizacja powodują, że Wicie to znakomite miejsce na spędzenie wakacji.

Bon turystyczny Wicie – Lista noclegów gdzie zrealizować bon 500+ w Wiciu – ZOBACZ